vesti24.mk

Tag : трапез

ЗАБАВА

Видео од кое ќе ви се „преврти желудникот“: Акробати на трапез прават пирамида, па паѓаат на земја од 7 метри висина

admin
Осум акробати од познато циркуско семејство ја направија првата пирамида на трапез, но потоа настана вистински хаос, кој за среќа заврши без посериозни последици по...
ЗАБАВА

Ќе ви се заледи крвта: Акробат ја испушти партнерката од голема висина, инцидентот го гледаше нивниот син (ВИДЕО)

admin
Во познатото шоу „Америка има талент“ се случи застрашувачки инцидент за време на настапот на акробати. Тајс, ја испушти од раце својата сопруга Мери додека...