vesti24.mk

Tag : Трајко Вељановски

МАКЕДОНИЈА

КОД објави смс пораки кои Трајко Вељаноски ги испраќал на крвавиот четврток (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Кој го користел телефонот со кој е дадена наредбата за упад во Собранието на 27-ми април. Ова е само една од темите на вечерашното издание...