vesti24.mk

Tag : трговски центар

ВЕСТИ СВЕТ

Бебе почнало да се гуши, а неговата мајка била потполно немоќна (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Двајца полицајци од Флорида се прогласени за херои откако спасиле бебе кое се гушело со пилешко месо во еден трговски центар. Надзорните камери го снимиле...
Uncategorized

Можност за нов терористички напад во Британија

admin
Евакуиран трговскиот центар „Арндејл“ во Манчестер. Можност за нов напад во Манчестер Ројтерс јави дека припадниците на безбедносните сили на Обединетото Кралство денес го евакуираа...