vesti24.mk

Tag : трева

ЗАБАВА

Време е да си засадите велигденска трева: Постапката е лесна, а резултатот прекрасен

admin
Една рака пченица, малку земја и декоративна саксија и имате сè за убаво декоративно жито кое ќе биде бујно до Велигден Ако сакате да имате...
ЗАБАВА

Девојче на училиште рекло дека нејзиниот татко одгледува “трева“, погледнете го расплетот на приказната (ВИДЕО)

admin
Дакс Холт се шокирал кога примил повик од учителката на својата ќерка Скајлар и дознал дека девојчето на училиште рекло дека “во нејзиниот дом се...