vesti24.mk

Tag : Тренер

СВЕТ

(ВИДЕО) Ова е херојот на масакарот во Флорида: Тренер со своето тело ги штител учениците од куршуми

Ferad Aruc
Седумнаесет лица, деца и возрасни, се убиени во средното училиште во Флорида, каде 19- годишниот Николас де Хесус Круз пукал од автоматска пушка, по што...