vesti24.mk

Tag : трепки

ЗАБАВА

Дете со најдолги трепки: Долги му се дури четири сантиметри, а тоа не е се

admin
11 годишниот Муин Бачонев од Москва е посебен по своите необични веги и трепки, долги дури 4,3 сантиметри. Кога се родил трепките му стигнувале и...