vesti24.mk

Tag : Тресење на колкови

ЗАБАВА

Преубави девојки го прифаќаат новиот интернет предизвик! Инстаграм гори (ВИДЕО)

Ferad Aruc
На интернет се шири нов предизвик, наречен “Dura Chalenge”, а девојките играат на песната “Dura” од Деди Јенки. Погледнете како девојките ги покажуваат своите вештини,...