vesti24.mk

Tag : Третирање

СВЕТ

(ФОТО – ВИДЕО)Еве како Ердоган ги третира своите пријатели и непријатели

Ferad Aruc
На социјалната мрежа на Фејсбук се поајви фотографија од тоа како турскиот претседател, Реџеп Таип Ердоган ги третира своите гости. Имено, на објавената фотографија е...