vesti24.mk

Tag : трејлер

ЖИВОТ

Бременост, љубов и борба за живот: Бура од емоции во филмот кој сите жени го очекуваат

Ferad Aruc
Премиерата на последното продолжение од трилогијата „Fifty Shades“ е закажана за 8 февруари. Новиот трејлер за „Fifty Shades Freed“ најавува свадба, меден месец, нов дом,...