vesti24.mk

Tag : трејси керс

ЗАБАВА

Се омажила, родила и неколку дена подоцна починала: Со своите зборови освести многу мајки (ФОТО)

admin
Мајка која долго време се борела со рак на дојката, починала само неколку дена откако се венчала и породила. 33 годишната Трејси Керс од Хартлепул,...