vesti24.mk

Tag : трик за пеглање

Uncategorized

Ставила 3 коцки мраз во полна машина: Генијалниот трик за пеглање на облеката (видео)

admin
Само три коцки мраз се потребни за овој трик со помош на кој облеката нема да ви биде стуткана. Одлично испеглана облека му дава на...