vesti24.mk

Tag : трите убавици

ВЕСТИ

ФОТО: Гори стан во една од трите убавици во Карпош 4

admin
Околу 10.00 часот се запалил стан во една од зградите „близначки“ во населбата Карпош 4. Според информациите на екипата на „Слободен печат“ од терен станува збор за...