vesti24.mk

Tag : тролови

ЗАБАВА

„Тролката“ Попи повлечена од пазарот, поради непристоен дизајн (ВИДЕО)

admin
Компанијата Хасбро ја повлече својата кукла играчка со женски лик од цртаниот филм „Тролови“ од пазарот, поради несоодветен и непристоен дизајн. Тоа е резултат од...
ЗАБАВА

На одмор ги снимија најчудните суштества во водата: Изгледаа како тролови во некој бизарен ритуал, погледнете која е вистината за нив

admin
Туристите кои уживале во бистрите води на Тајланд останале потполно зачудени кога наишле на суштества налик на Евокси на влезот во една пештера. На видео...