vesti24.mk

Tag : труба

ЗАБАВА

ВИДЕО: Македонец направи хаос на трибините на АТП купот додека играа Србија и Русија

admin
Вистинска еуфорија на трибините предизвика навивач на Србија за време на натпревар на АТП купот во Сиднеј. Сред драматичното полуфинале меѓу Србија и Русија, тој...