vesti24.mk

Tag : трчески

ВЕСТИ

„Одговор“ од маестро Трпчески од Њујорк на прозивките за Штип (ВИДЕО)

admin
Со посредство на Фејсбук-профилот на Горазд Росоклија, професор на универзитетот „Колумбија“ во Њујорк и член на МАНУ надвор од работниот состав, стигна „одговорот“ од пијанистот...