vesti24.mk

Tag : туна сејдиу

ЗАБАВА

Еве кој го бања синот на популарната пејачка (ФОТО)

admin
Откако во почеток на мај на свет го донесе своето прво дете, синот Тиан, поп-пејачката Туна Сејди пронајде нова смисла во животот. „Кога првпат те видов, сфатив...