vesti24.mk

Tag : Туна

ЗАБАВА

Салата со туна и леблебии

admin
Потребно е:2 конзерви леблебии1 главица кромид1 пиперка2 конзерви туна1 чешне лук1 китка магдонос1 лажиче сецкано свежо нане3 лажици сок од лимонпрстофат изрендана кора од лимонмаслиново маслосол, бибер Подготовка:– Ситно исецкајте ги кромидот и пиперката....
ЗАБАВА

Туна се фотографираше со синот, но сите ги коментираа нејзините кратки панталони

Ferad Aruc
Албанската пејачка Туна Сејдиу на своите социјални мрежи објави неколку фотографии со синот Тиан. Пејачката како многупати претходно, направи фото сесија со него, а нејзиниот...