vesti24.mk

Tag : уапсење

ЗАБАВА

ФОТО: Уапсиле маж во Загреб, па во станот пронашле питон долг 5,5 метри

admin
Откако полицијата уапсила маж во Загреб, во неговиот стан пронашле огромен миленик. -Акција на зачудувачки димензии во петокот навечер! Нашиот тим никогаш немал таков влекач...