vesti24.mk

Tag : убиена бездомничка

ЗАБАВА

Бездомничка му побарала пари за леб, а тој ладнокрвно и се одмаздил- тоа што следуваше потоа ќе ви ја заледи крвта (ВИДЕО)

admin
Триесет годишен бездомник од Рио де Женеиро е убиен неколку секунди откако на улица му побарал пари на маж за да си купи леб. Станува...