vesti24.mk

Tag : убод од комарец

ЗАБАВА

Не е “Слатка крв” причината.. Еве зошто баш вас ве касаат комарците

admin
Почна “сезоната на комарци”, заради високите температури сите ги отвараме прозорците и вратите, а кој нема заштитна мрежа, тешко нему… Ако сте приметиле дека ови...