vesti24.mk

Tag : уво

ЗАБАВА

Болката во увото е голем проблем: Еве кога мора да посетите лекар и што може да направите дома

admin
Родителите најдобро знаат колку е честа болката во увото кај децата, но и возрасните исто така подеднакво често може да се соочат со овој здравствен...
ЗАБАВА

Ја нарекуваат „Вратата на рајот”: Точка на телото која не ослободува од многу болки

admin
Симптомите на стрес се бројни и непријатни. Главоболки, дигестивни нарушувања, несоница и нервоза се некои од ситуациите кои можете да ги решите во само неколку...