vesti24.mk

Tag : угостителски објект

ВЕСТИ

Угостителски објект во Мала Речица работел по 23 часот, сопственикот лишен од слобода

admin
Сопственик на угостителски објект во тетовското село Мала Речица е лишен од слобода бидејќи објектот работел повеќе од дозволеното време за работа и во него...