vesti24.mk

Tag : угостителски услуги

ВЕСТИ

Спортските обложувалници нема да нудат угостителски услуги по 23 часот

admin
Асоцијацијата на спортски обложувалници (АСОМ) информира дека согласно со новите мерки за заштита од КОВИД-19 и ограничување на работното време на угостителските објекти, и спортските...