vesti24.mk

Tag : удавена

ВЕСТИ

Откриен идентитетот на жената која што вчера се удави во Вардар

admin
Скопјанката Ф.В.(68) е жената чие мртво тело беше пронајдено вчера во водите на реката Вардар во населбата Аеродром, информираше МВР. По наредба на јавен обвинител,...