vesti24.mk

Tag : удавено момче

ВЕСТИ

Детали за трагедијата: 15- годишно момче се удави во Пчиња

admin
Петнаесетгодишно момче се удави вчера во водите на реката Пчиња, кај кумановското село Шупли Камен, потврди кумановската полиција. Според првичните информации на СВР Куманово, момчето...