vesti24.mk

Tag : удавен

ВЕСТИ

ДРАМА СО ТРАГИЧЕН КРАЈ: Млади Косовци илегално влегле во Македонија за да се капат во езеро на Попова Шапка, еден од нив се удавил

admin
На 28.08.2020 во 14,50 часот било пријавено во Полициската станица за Граничен надзор Попова Шапка дека на територијата на нашата земја Ф.А. (на возраст околу...