vesti24.mk

Tag : удави

ВЕСТИ

Објавена снимка од трагедијата во Претор: Спасувачи се обидуваат да го пронајдат телото и извлечат од водите (ВИДЕО)

admin
Младо момче се удавило попладнево во Преспанското езеро, во Претор. „Во 18:18 часот во ПС-Ресен, од ИМП било пријавено дека во туристичката населба-Претор, во водите...