vesti24.mk

Tag : узбекистан

ЗАБАВА

УЖАС ВО ЛУНА ПАРК: Огромна атракција полна со луѓе се скрши како сламка, загина млада девојка (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)

admin
Страшна несреќа се случи во забавен парк во Узбекистан. За време на возењето на оваа атракција во забавниот парк во градот Јизак загина 19 годишна...