vesti24.mk

Tag : украден автомобил

ВЕСТИ

Украден автомобил пред очите на сопственикот во Скопје

admin
Вчера во полициската станица, З.М.(32) од Скопје пријавил дека околу 14 часот на паркинг на кејот на Вардар непознат сторител го одзел неговото возило „Фолксваген...