vesti24.mk

Tag : украден накит

ВЕСТИ

Украден златен накит од починат пациент на штипското Инфективно одделение

admin
Кражба на златен накит од починат пациент на штипското Инфективно одделение е регистрирана во текот на вчерашниот ден. Портпаролот на СВР-Штип, Гордана Панајотова во соопштението...