vesti24.mk

Tag : украинка

ЗАБАВА

Испраќал пари на фатална Украинка, кога требале да се сретнат на аеродромот следувал шокот на неговиот живот

admin
Кога Британецот Колин Ор (40) преку веб-страница за запознавање ја запозна Украинката Олга Марченко, тој помислил дека тоа е љубовта на неговиот живот. Тој и...
Uncategorized

(ВИДЕО)Вакво нешто еднаш се раѓа: Денски работи како тренер, навечер тверка со задник

Ivana
Украинката cе бави cо cпорт и работи како тренер, но навечер работи нешто во кое подеднакво ужива, ама и ноcи повеќе пари. Руcлана преку ден...