vesti24.mk

Tag : ултравиолетови зраци

ЗДРАВЈЕ

Како да се исончате без солариуми и без изложување на сонце?

admin
После повеќе од 10 години истражување, научниците пронашле супстанца која продира во кожата и ја прави исончана без изложеност на сонце, со што се избегнува...