vesti24.mk

Tag : ултразвук

ЖИВОТ

Трудница отишла на ултразвук, а откако го видела лицето на своето бебе сите ѝ рекле да абортира

Ferad Aruc
Трудницата Шарни Тарнер објавила фотографија од нејзиниот ултразвук, а јавноста беше шокирана од фотографијата. Мораме да признаеме дека снимката од ултразвукот изгледа навистина непријатно. „Техничарот...
ЖИВОТ

Кога го видела ултразвукот на своето бебе доживеала шок: Пријателите ја молат…

admin
Кога идните мајки одат на ултразвук за да видат какво дете ќе родат, повеќето се весели и сликата од ултразвукот ја покажуваат на сите. Бремените...