vesti24.mk

Tag : уметничко лизгање

ЗАБАВА

Уметничкото лизгање никогаш не било толку секси

admin
Лизгачката Александра Степанова, која го освои сребрениот медал на Европскиот шампионат во уметничко лизгање 2019 во Минск со нејзиниот партнер Иван Букин, исто така ги...