vesti24.mk

Tag : униформа

ЗАБАВА

Со млади и згодни полицајки оваа земја ќе привлекува туристи: Кога ќе им ги видите униформите ќе посакате да ви пишат казна (ВИДЕО)

admin
Либанските власти за оваа летна сезона подготвија посебна униформа за атрактивните полицајки. Тие во куси и тесни панталони и припиени маички го регулираат сообраќајот со...