vesti24.mk

Tag : унија на жени

ВЕСТИ

Пешевска со честитка по повод роденденот на Унијата на жени на ВМРО-ДПМНЕ

admin
На денешен ден, пред точно 23 години е формирана Унијата на жени на ВМРО-ДПМНЕ. Во овие 23 години, Унијата на жени била стожерот на единството...