vesti24.mk

Tag : урбана мафија

ВЕСТИ

Живковски: Во изминативе три години, Кисела Вода е претворена во главно упориште на урбаната мафија во Скопје

admin
“Дивеењето на моќниците блиски до градоначалникот Темелковски продолжува. Вечерва се случува обид да се заплаши локалното население во населба Пржино и да се спречи утрешниот...