vesti24.mk

Tag : успивање

ЗАБАВА

ФОТО+ВИДЕО: Ретривер тежок 73 килограми бил оставен на успивање, но тогаш ветеринарот направил нешто неверојатно

admin
Буцкастиот ретривер изгледа преслатко, но вишокот килограми му го попречувале здравјето и сопствениците сакале да го успијат, но ветеринарот му нашол нови сопственици, го пратиле...