vesti24.mk

Tag : утринска програма

ЗАБАВА

Славица повторно стана ХИТ на утринска: Јас само чекам љубов да водам со љубовникот додека мажот не е тука, а тој не го бива (ВИДЕО)

admin
Во една утринска емисија на телевизија Алфа како и вообичаено граѓаните имаа можност да дебатираа, а овој пат на темата „Озборување“. Во емисијата се јави...
ЗАБАВА

Професорка почина во живо во утринска програма: Зборуваше за начинот на кој би сакала да ја дочека смртта, па замолчи (ВИДЕО)

admin
Рита Јитандер, славна индиска професорка, книжевник и уметник, почина во утринска програма која се емитува во живо на една телевизија во оваа држава. Професорката Јитандер...