vesti24.mk

Tag : Утрински секс

ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Предности на сексот наутро- зошто треба да го практикувате?

admin
Сексот ја забрзува циркулацијата, го намалува крвниот притисок, ја ублажува главоболката, ја подобрува самодовербата, го подобрува сонот, го јакне имунитетот и ги согорува калориите. Се...