vesti24.mk

Tag : утринско кафе

ЗАБАВА

Ново истражување открило кога е најздраво да го испиеме утринското кафе: Пред или после појадок?

admin
Лошо сте спиеле и сте се разбудиле уморни. Секако дека првото нешто што го правите е вашето утринско кафе. Но ново истражување открило дека можеби...