vesti24.mk

Tag : учебна година

ВЕСТИ

ВМРО-ДПМНЕ: Власта на Заев во пресрет на новата учебна година нема никаков план и решение

admin
Власта на Заев е тотално изгубена во менаџирањето на кризата со епидемијата од корона вирусот. Ниту на здравено поле, ниту на економско поле, ниту на...
ВЕСТИ

Нехуманите услови за работа оставија празно струшко училиште- родителите не ги пуштаат децата во него (ВИДЕО)

admin
Нехуманите услови за работа во струшкото училиште „Браќа Миладиновци“ веќе една недела оставија без настава неколку основци поради ставот на нивните родители дека нема да...