vesti24.mk

Tag : ученик

ЗАБАВА

Недолично однесување: Ученик и стави корпа врз глава на професорката

Ferad Aruc
Живееме во еден модерен свет каде што времето е навистина сменето од порано. Меѓутоа, за жал многу работи во ова модерно време се заборавија. Основната...
ЉУБОВ И СЕКС

Професорка по англиски во жешка акција со свој ученик (15), нејзиниот сопруг ги фатил на дело

Ferad Aruc
Професроката по англиски Андреа Никол Б. (29) била фатена во петокот, откако цела година имала с**с со малолетен ученик (15). Таа предавала англсики во христијанска...