vesti24.mk

Tag : училишен автобус

ЗАБАВА

Момче заспало во училишниот автобус, па се разбудило среде гробишта: Детето поради овој детаљ ги замоли шоферот да не добие отказ

admin
Момчето Артур Алтбарт (11) од Австрија неодамна доживеа вистински пекол додека се враќал од училиште и се разбудил на паркинг среде гробишта. Имено момчето заспало...