vesti24.mk

Tag : уши

ЗАБАВА

ЛЕКАРОТ НЕ МОЖЕЛ ДА ВЕРУВА – маж се жалел на болка и чешање во ушите, а тој во него имал нешто шокантно

admin
Добро познат ЕНТ лекар од Виетнам неодамна имал невообичаена интервенција. Човек со болка и чешање во ушите му дошол на преглед, а кога го прегледал,...