vesti24.mk

Tag : Фалсификат

ВЕСТИ

Милошоски: Оливер Спасовски фатен во фалсификат

admin
Доцна вечерва во прес салата во Собранието на Република Македонија изјава даде пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Антонио Милошоски. Тој истакна дека покрај целиот хаос...
МАКЕДОНИЈА

Крилото на Гаши во БЕСА обвинува: Ова е фалсификаторот Билал Касами (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Ви ја пренесуваме денешната прес конференција на крилото на БЕСА предводено од Африм Гаши: https://youtu.be/WBMLiM2WuPM Денес и во деновите што следат ќе имаме неколку прес-конференции...