vesti24.mk

Tag : Фамилија

Uncategorized ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

„Јадам леб и шеќер за да има за децата“, четиричлено семејство преживува со 5 илјади месечно (ВИДЕО)

admin
Трајче Конески и Моника Антевска, невенчани родители на 9-годишниот Бојан и 17-месечната Величе, секојдневно водат борба за егзистенција. На 38-годишниот Трајче пред 5 години му...
ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

„Јадам леб и шеќер за да има за децата“, четиричлено семејство преживува со 5 илјади месечно (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Трајче Конески и Моника Антевска, невенчани родители на 9-годишниот Бојан и 17-месечната Величе, секојдневно водат борба за егзистенција. На 38-годишниот Трајче пред 5 години му...
ЖИВОТ

(ВИДЕО) Застрашувачкото видео кое секој родител треба да го види

Ferad Aruc
Шокантно видео кое за кратко време достигна голема гледаност покажува колку брзо едно парче необезбеден мебел може да падне врз дете и да го повреди...
ЖИВОТ

Како најбогатото семејство во светот ги заработи парите?

Ferad Aruc
Кое е најбогатото семејство во светот? Колку тие вредат и како ги заработија парите? Семејството Ротшилд се смета за најбогатата семејна лоза на сите времиња...