vesti24.mk

Tag : Фани Христова

Uncategorized

Фани Христова: Татко ми не сакал да се родам, а ме сакаше безусловно!

admin
Поп пејачката и диџеј Фани Христова утре ќе ја промовира новата песна ,,Казна и грев’’. Таа самата стои зад музиката и текстот на нумерата, додека...