vesti24.mk

Tag : фарба

ЗАБАВА

(ФОТО) Вознемирувачко: Студентка ставила фарба за коса, а потоа почна пекол со отоци

admin
Деветнаесетгодишната студентка од Англија на интернет го сподели своето лошо искуство со една фарба за коса. Естел доби сериозна алергиска реакција поради хемикалијата PPD (Paraphenylenediamin)....