vesti24.mk

Tag : Фарнес блу

ЗАБАВА

Продаден еден од најретките дијаманти за вртоглава сума

admin
Редок син дијамант кој во изминатите 300 години ги поминал во европските кралски куќи е продаден на аукција во Женева за 6,7 милиони долари. Елизабет...